Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Kumaş Afiş Pankart

Kumaş Afiş Pankart

AYDIN ARSLAN BAYRAK KUMAŞ AFİŞ PANKART İMALATLARIMIZ
Kumaş Afiş ve pankart baskı ve  imalatları Aydın ili Efeler ilçesindeki  Arslan Bayrak firmamız atölyesinde alanında uzman kişilerce yapılır. Çeşitli reklam ve tanıtım çalışmaları, duyurular yada ilanlarınız için, her ölçü ve ebatta afiş ve pankart üretimi yapılmaktadır. Dış mekan kullanımına uygun olan gözenekli bir kumaş olan raşel kumaştan imal etmekteyiz.

Afiş ve Pankart Ölçüleri :
İstenilen ve talep edilen her ölçüde üretmekle birlikte; en çok tercih edillen ölçüleri aşağıdaki gibidir.
100×200 cm
100×250 cm
100×300 cm
100×400 cm
150×300 cm
150×400 cm

Kullanım Alanları :
Açılışlarda, kampanyalarda, firma indirimlerinde, tanıtımlarda ve daha bir çok alanda kullanılır.

Afiş ve Pankart İmalatı Nasıl Yapılır?
Afiş ve Pankart çalışmasının bilgisayar ortamında hazırlanan çalışması 120 gr raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak basılır, Basım aşamasından sonra baskının daha canlı olması, bayrağa verilen renklerin belirginleşmesi ve hava koşullarından etkilenmemesi için 200C -230C derece arasında fikse makinelerinde ısıdan geçirir. Özellikle hafif olması dolayısıyla bina cephelerine, parti binalarına asılan afiş pankart baskı ve  imalatları Aydın ili Efeler ilçesindeki  Arslan Bayrak firmamız atölyesinde alanında uzman kişilerce yapılır. Özel fikse işlemi gören afiş ve pankart, dış hava koşullarından olabildiğince az etkilenir, olası bir solma ya da renk akması gibi bir durumun önceden önüne geçilir ve mümkün olduğunca geciktirilir. Ardından kullanılacağı alana uygun olarak kesimi ve dikimi yapılır.

KUMAŞ AFİŞ - PANKART BASKI VE İMALATI KUMAŞ AFİŞ - PANKART BASKI VE İMALATI  KUMAŞ AFİŞ - PANKART BASKI VE İMALATI 
   
KUMAŞ AFİŞ - PANKART BASKI VE İMALATI     
     
     
     
     
     
     

 Aydın Bayrak İmalat Kumaş Baskı Atölyesi 0256 213 91 08 - 0505 963 9108 info@arslanbayrak.com Güzelhisar Mahallesi Türkocağı caddesi No:42/A Efeler / AYDIN