Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Rollup Banner

Rollup Banner

AYDIN ARSLAN BAYRAK KUMAŞ BASKILI ROLLUP BANNER İMALATIMIZ
Roll-Up kumaş yüzeyi baskı ve  imalatları Aydın ili Efeler ilçesindeki  Arslan Bayrak firmamız atölyesinde alanında uzman kişilerce yapılır. Firma tanıtımı için hazırlanan Roll-Up bayrağını çalışması saten kumaş üzerine basılır. Sonrasında fikse kesim ve dikim işlemi tamamlanır ve Roll-Up mekanizmasına montajı yapılır.

Roll-Up  Ölçüleri :
80x200cm
85×200 cm

Kullanım Alanları :
Özel günlerde, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde ve daha bir çok alanda kullanılabilir. Kolay kurulumu ve şık görünümü ile fazlasıyla talep gören bir bayrak ürünüdür.

Roll-Up Bayrak İmalatı Nasıl Yapılır?

Roll-Up bayrağının bilgisayar ortamında hazırlanan çalışması 140 gr  saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak basılır, Basım aşamasından sonra baskının daha canlı olması, bayrağa verilen renklerin belirginleşmesi ve hava koşullarından etkilenmemesi için   200C -230C derece arasında fikse makinelerinde ısıdan geçirir. Roll-Up bayrağının baskı ve  imalatları Aydın ili Efeler ilçesindeki  Arslan Bayrak firmamız atölyesinde alanında uzman kişilerce yapıldıktan sonra özel fikse işlemi gören Roll-Up bayrağı, olabildiğince uzun ömürlü olur ve olası bir solma ya da renk akması gibi bir durumun önceden önüne geçilir ve mümkün olduğunca geciktirilir.

KUMAŞ BASKILI ROLLUP BANNER BASKI VE İMALATI KUMAŞ BASKILI QUİCK L BANNER BASKI VE İMALATI KUMAŞ BASKILI QUİCK L BANNER BASKI VE İMALATI 200X180CM 
     
     
     
     
     
     
     
     

 Aydın Bayrak İmalat Kumaş Baskı Atölyesi 0256 213 91 08 - 0505 963 9108 info@arslanbayrak.com Güzelhisar Mahallesi Türkocağı caddesi No:42/A Efeler / AYDIN