Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Takım Bayrağı - Takdim Flaması

Takım Bayrağı - Takdim Flaması

AYDIN ARSLAN BAYRAK SAÇAKLI  TAKIM BAYRAĞI VE TAKDİM FLAMASI İMALATIMIZ

TAKIM - TAKDİM FLAMASI HAKKINDA..
Takım bayrağı yada takım takdim flama baskı ve  imalatları Aydın ili Efeler ilçesindeki  Arslan Bayrak firmamız atölyesinde alanında uzman kişilerce yapılır.  Kısa sürede istediğiniz renk ve ölçülerde kullanım alanınıza uygun takım bayrakları üretebiliriz.

Takım - Takdim Bayrakları Ölçüleri :
10×15 cm
15×22,5 cm
20×25 cm
20×30 cm
30×45 cm
Takım Bayrakları istenilen ve talep edilen her ölçüde üretilebilmektedir.

Kullanım Alanları :
Takım Bayrakları başta resmi maçlar ve şampiyonluklar olmak üzere her alanda kullanılabilir.

Takım - Takdim Bayrağı İmalatı Nasıl Yapılır?
Takım bayrağının bilgisayar ortamında hazırlanan çalışması 120 gr raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak basılır, Basım aşamasından sonra baskının daha canlı olması, bayrağa verilen renklerin belirginleşmesi ve hava koşullarından etkilenmemesi için 200C -230C derece arasında fikse makinelerinde ısıdan geçirir.
Özel fikse işlemi gören takım bayrağı, dış hava koşullarından olabildiğince az etkilenir, olası bir solma ya da renk akması gibi bir durumun önceden önüne geçilir ve mümkün olduğunca geciktirilir. Takım bayrağı baskı ve  imalatları Aydın ili Efeler ilçesindeki  Arslan Bayrak firmamız atölyesinde alanında uzman kişilerce özenle hazırlanmaktadır.

TAKIM BAYRAĞI HAKKINDA

Takım bayrakları konusundaki talepleriniz için doğru adrestesiniz. Kısa sürede istediğiniz renk ve ölçülerde kullanım alanınıza uygun takım bayrakları üretebiliriz.

Takım Bayrakları Ölçüleri :
Takım Bayrakları istenilen ve talep edilen her ölçüde üretilebilmektedir.
Genellikle stadlarda ve balkonlara asmak için tercih edilen ölçüler;

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ
70×105 cm
100×150 cm
150×225 cm
200×300 cm
300×450 cm
400×600 cm
600×900 cm
800×1200 cm
Kullanım Alanları :
Takım Bayrakları başta resmi maçlar ve şampiyonluklar olmak üzere her alanda kullanılabilir.

Takım Bayrağı İmalatı Nasıl Yapılır?
Takım bayrakları baskı ve  imalatları Aydın ili Efeler ilçesindeki  Arslan Bayrak firmamız atölyesinde alanında uzman kişilerce yapılır.Takım bayrağının bilgisayar ortamında hazırlanan çalışması 120 gr raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak basılır, Basım aşamasından sonra baskının daha canlı olması, bayrağa verilen renklerin belirginleşmesi ve hava koşullarından etkilenmemesi için 200C -230C derece arasında fikse makinelerinde ısıdan geçirir.

Özel fikse işlemi gören takım bayrağı, dış hava koşullarından olabildiğince az etkilenir, olası bir solma ya da renk akması gibi bir durumun önceden önüne geçilir ve mümkün olduğunca geciktirilir.

TAKIM - TAKDİM FLAMA BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI TAKIM - TAKDİM TÜRK BAYRAĞI VE ÜLKE  FLAMA BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI TAKIM - TAKDİM TÜRK BAYRAĞI FLAMA BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI
TAKIM FLAMA BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI TAKIM FLAMA BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI TAKIM FLAMA BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI
   
TAKIM FLAMA BAYRAĞI BASKISI VE İMALATI    
     
     
     
     

 Aydın Bayrak İmalat Kumaş Baskı Atölyesi 0256 213 91 08 - 0505 963 9108 info@arslanbayrak.com Güzelhisar Mahallesi Türkocağı caddesi No:42/A Efeler / AYDIN